Assassin’s Creed: Origins, Oyun Haritası Yayımlandı

               “Mısır Çölleri”
2017 yılı içerisin’de oyun dünyası ile buluşacak olan serinin yeni oyunu Assassin’s Creed: Origins için Oyun Haritası ve detayları resmi olarak yayımlandı.

Assassin’s Creed: Origin Oyun Haritası, Mısırın Çöl toprakları, Nil nehri yanında, Yeşillikler ve yapay Göllerin bulunduğu 6 bölgeden oluşuyor.Assassin’s Creed: Origin bölgelerine kısaca göz atacak olursak.

1-Nile Delta Bölgesi; Nil Nehri’nin Akdeniz’e aktığı verimli topraklar bol yaşam kaynağıdır. Burada çiftçilerin araziyi ektikleri ve çevredeki şehirleri aktardıkları mahsulleri yetiştirdikleri, Halkı kontrol edebilecek askerler ve zorbaları bulacaksınız.

2-Alexandria Bölgesi; Büyük iskender’in adının verildiği topraklar olduğu herhangi bir tesadüf değildir. Keşfetmekten zevk duyacağınız en büyük şehir ve içindeki gizem efsaneler.Hızlı koşu yarışlarında epik kütüphaneleri ve panteonları keşfedebilir, Şan ve şöhreti yakalayabilirsiniz.Ama arkanızı’da kollamayı unutmayın.

3-Kyrenaika Bölgesi; Bu entelektüel ve sanatsal bölge hem Yunanlılar hem de Romalılar tarafından yıllar boyu şekillendirilmiş, Ancak yemyeşil vadi çevresi ve gülümseme girişimlerinin sizi aldatmasına izin vermeyin … Aynı zamanda tehlike ve aldatmacayla işlenmiş bir yer. Bu verimli topraklara Dikkatli yürüyün.

4-Siwa ve White Desert Bölgesi; Eski Mısır’ın tamamında en yalnız ve en izole yerlerden biri olan Siwa Oasis’in zavallı ruhları arasında dolaşırken bu sürgünün acısını keşfedin. Deniz seviyesinin altında bulunan, iklimi sıcak ve kuru hale getirir.

5-Giza ve Memphis Bölgesi; Eski krallık döneminde Büyük Piramitler, Sfenksler ve Mısır’ın başkentine ev sahipliği yapıyor. Alanın kaybolmuş sırlarını ve karanlık masallarını araştıran gizli mezarları keşfedin.

6-Faiyum Bölgesi; Bir zamanlar harika bir denizdi, Ama şimdi eski ve büyük balinaların kemiklerine ev sahipliği yapıyor. Ayrıca, arazinin tamamında bulunabilen bir zenginliğe sahip tarihe sahiptir.

Assassin’s Creed OriginsBilgisayar, Playstation 4, Xbox One için 2017-27 Ekim tarihin’de Standart SürümDeluxe EditionGold Edition şeklinde piyasada yerini alacak.

ilgili görsel-assassin’s creed: origins-haritası:

kaynak

Bir cevap yazın