Assassin’s Creed Origin’s ile Mısır Tarihini Turlayacağız

               “Eski Mısır Turu”
Serinin son oyunu Assassin’s Creed Origin’s bilindiği üzere Eski Mısır tarihi zamanında geçiyordu ve firma bu durumdan etkilenip oyunculara “Assassin’s Creed: Ancient Egypt” ile eski Mısır gezisi yaptırmaya karar vermiş.

Assassin’s Creed Origin’s oyunu sahipleri bu içeriğe ücretsiz olarak sahip olabilecekler. Eğer bu içeriği tek başına almak isterseniz 19.99$ gibi bir fiyat ödemeniz gerek.

Assassin’s Creed: Ancient Egypt ile, 75 bölümden oluşan tarihi ve simgeleri ile birlikte msırın günlük yaşamınada göz atabilecegiz.

Assassin’s Creed: Ancient Egypt ile bir tura girdiğinizde, bir tura başlamak normal oyunda bir misyon yapmak gibi. Bir tura girmek ve sonra farklı adımlara gidiyoruz. Fiziksel olarak bir yol izlediniz ve sonra istasyonlara gidiyorsunuz ve bu istasyonların tümünde size bir bina ya da çevredeki ayrıntıları ya da dağların ya da çöllerin bir görüntüsünü gösterecek belirli bir kamera kullanıyorsunuz ve bu istasyonların tümünde bilgiler var, sizinle konuşacak bir sesli kılavuz. Farklı diller için bir anlatıcı erkek ve bir anlatıcı kadın var.

Assassin’s Creed: Ancient Egypt, Bilgisayar, Playstation 4, Xbox One için 2018-20 Şubat tarihin’de ücretsiz olarak indirmeye sunulacak ve tek başına almak isterseniz 19.99$ gibi bir fiyat ödemeniz gerekecek.

ilgili görsel:

kaynak

Bir cevap yazın