Assassin’s Creed Origins, Dlc-Oyun içerikleri Çıkış Tarihleri

               “Son Çöller”
Serinin yeni oyunu Assassin’s Creed Origins için daha önce Dlc-içerik paketleri çıkış haritası yayınlandıydı.Bu Dlc-içeriklerininin ise çıkış tarihleri resmi olarak duyuruldu.

Ücretli, Dlc-içerikleri Season Pass-Sezon Geçişi;
-The Hidden Ones (DLC 1): 2018-23 Ocak, Bu genişleme, Assassin’s Creed Origins olaylarından birkaç yıl sonra, Bir Roma kuvvetinin kullandığı yeni bir bölgede gerçekleşek. Bayek ve yeni Assassins, Kardeşler büyümeye devam ederken Romalılar ile çatışacak ve oyuncuların yeni bir üst sınırı olacak. Bu paket, 9.99$ fiyat etiketi ile ayrı satın alınabilecek.

-The Curse of the Pharaohs (DLC 2): 2018-20 Şubat, ikinci genişleme, Oyuncuları undead firavunlarına ve ünlü Mısırlı canavarlara karşı açarak Mısır mitolojisine odaklanıyor. Bayek, Mistik bir yeni alemi keşfetmeli ve bu canlıları hayata geçiren lanetin kökünü keşfetmelidir. Bu genişleme, tekrar üst sınırını yükseltecek ve Bayek için yeni beceriler kazandıracak.Bu paket, 19.99$ fiyat etiketi ile ayrı satın alınabilecek.

-The Roman Centurion and Horus packs: 2018-6 Mart, Bu özel öğe paketleri, Dlc-Season Pass sahiplerine bu yılın Kasım ayında piyasaya çıktığında yeni bir kıyafet, Silah, Kalkan ve takoz vericek.Bu paket, 19.99$ fiyat etiketi ile ayrı satın alınabilecek.

Bununla beraber ücretsiz içerikler’de yine Assassin’s Creed Origins için indirmeye sunulacak.

kaynak

Bir cevap yazın