Assassin’s Creed Origins, Dlc-Oyun içerikleri Açıklandı

               “Gizli Kalanlar”
Kısa zaman sonra oyun dünyasında yerini alacak olan serinin yeni oyunu Assassin’s Creed Origins için oyun içi ücretli ve ücretsiz Dlc-içerikleri oyun dünyası ile buluştu.

2017 ve 2018’de oyunculara sunulacak olan Dlc-içerikler ise şu şekilde.

Ücretli, Dlc-Season Pass-Sezon Geçişi;
-The Hidden Ones (DLC 1): Bu genişleme, Assassin’s Creed Origins olaylarından birkaç yıl sonra, Bir Roma kuvvetinin kullandığı yeni bir bölgede gerçekleşek. Bayek ve yeni Assassins, Kardeşler büyümeye devam ederken Romalılar ile çatışacak ve oyuncuların yeni bir üst sınırı olacak.

-The Curse of the Pharaohs (DLC 2): ikinci genişleme, Oyuncuları undead firavunlarına ve ünlü Mısırlı canavarlara karşı açarak Mısır mitolojisine odaklanıyor. Bayek, Mistik bir yeni alemi keşfetmeli ve bu canlıları hayata geçiren lanetin kökünü keşfetmelidir. Bu genişleme, tekrar üst sınırını yükseltecek ve Bayek için yeni beceriler kazandıracak.

-The Roman Centurion and Horus packs: Bu özel öğe paketleri, Dlc-Season Pass sahiplerine bu yılın Kasım ayında piyasaya çıktığında yeni bir kıyafet, Silah, Kalkan ve takoz vericek.

Ücretsiz Dlc-içerikler;
-The Trial of the Gods: Özel zamanlı etkinliklerde patronun Mısır tanrılarına karşı savaş ve zafer için değerli ödüller kazanın. Lansmandan 15 gün sonra başlıyor.

-The Nomad’s Bazaar: Sizi egzotik gizemli ödüller ile takip etmek ve ödüllendirmek için günlük görevler verecek dolambaçlı bir tüccarın yolunu izleyin.

-Photo Mode: Mısır manzarası güzelliğini yakalayın, iç vahşi yaşam fotoğrafçısına şımartın ve diğer oyuncuların çektiği ilginç fotoğrafları keşfedebilirsiniz.

-Discovery Tour: Bu yeni oyun modu Assassin’s Creed Origins dünyasını muharebe özgürlüğüne sahip bir yaşam müzesine dönüştürür. Önceki kapsamımızdaki bu mod ve eğitim rehberli turlar hakkında daha fazla bilgi verecek.

-Horde Modu: Becerilerinizi bıçakla gösterin ve Gladyatör Arena’da bitmeyen düşman dalgalarına karşı savaşın, Puanlarınızını biriktirin ve arkadaşlarınıza eşzamansız olarak meydan okuyun.

Assassin’s Creed OriginsBilgisayar, Playstation 4, Xbox One için 2017-27 Ekim tarihin’de Standart SürümDeluxe EditionGold Edition şeklinde piyasada yerini alacak.

ilgili görsel-dlc-içerik tanıtım-haritası:

kaynak

Bir cevap yazın