Assassin’s Creed Odyssey Oyunu Duyuruldu

               “Nere’de Kalmıştık !”
Serinin yeni oyunu Assassin’s Creed Odyssey E3 2018 fuarı kapsamın da resmi olarak oyun dünyası ile buluştu.

Yeni seri oyuculara, hangi karakter ile oynayacağına karar vererek, interaktif diyalogda gezinerek, ittifak yaparak veya reddederek oyunculara hikâye değiştiren seçimler yapma imkanı sunacak.

Oyuncular, Leonids’in Mızrağı’nın yardımıyla, Yunanistan’a yolculuk yapacak. Büyük bir açık dünya (Oyun Haritası) neredeyse yarısı suların, dağların, şehirlerin, ormanların ve plajların çarpıcı bir şekilde farklı manzarasını sunuyor. Bu göz önünde bulundurulduğunda, Odyssey, oyunculara, trireme savaş gemisini kullanımlarına sunacak ve korsanlara, diğer tehditleri okçularla sabit bir ekiple avlamak için serbest bırakarak, açık dünya deniz oyunlarını geri getirecek. Gemimizi kişiselleştireme ile birlikte, aynı zamanda benzersiz mürettebatları da toplayabileceksiniz, müttefik ve düşmanları kendi kadrolarınıza ve yeteneklerinize ekleyebileceksiniz. Ayrıca, herhangi bir zamanda dalgaların altında dalış yapabilir, denizaltı kalıntılarını keşfedebilir ve köpekbalıkları ile karşılasa bilirsiniz.

Assassin’s Creed Odyssey, Standart, Digital Deluxe, Deluxe, Gold, Gold Steelbook, Ultimate Edition sürümleri ile Spartan Collector ve Pantheon Collecctor şeklin’de piyasada yerini alacak. Ön sipariş sayfasına v detaylarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Assassin’s Creed Odyssey, Bilgisayar, Playstation 4, Xbox One için 2018-5 Ekim tarihin’de piyasada yerini alacak.

ilgili video:

kaynak

Bir cevap yazın