Apex Legends, Steam Çıkış Tarihi Duyuruldu

“Steam Evimiz”
Oyunun steam çıkışı duyurusu ile birlikte diğer detaylarıda netlik kazandı.

Resmi Duyuru
-Apex Legends bilgisayar tarafında, Sezon 7’nin 4 Kasım 2020’de piyasaya sürülmesiyle resmen Steam‘e geliyor. Steam’de oynuyorsanız ve Apex Legends’ta yeniyseniz, sizi aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz. Ve daha önce Origin’de oynuyorsanız, Steam’de denemekten çekinmeyin tüm hesap ilerlemeniz ve kilit açmalarınız iki platform arasında taşınacaktır.

-Nintendo Switch oyuncularının hak ettiği harika deneyime dönüştürmek için ekibimizin daha fazla zamana ihtiyacı var. Bu yıl beklenmedik yeni zorlukları beraberinde getirdi, ılımlı bir şekilde söylemek gerekirse ve hiçbir şeyi aceleye getirmek istemiyoruz.

Switch sahipleri, gelecek yıl Apex Legends’a el atmayı bekleyebilirler. Ve tabii ki, Apex Legends Switch’te piyasaya çıktığında, platformlar arası oyun desteği, en yeni sezonluk içeriğimiz ve oyunun diğer sürümleriyle tam özellik eşliği ile gelecek.

Ayrıca oyun steam çıkışı ile birlikte oyunculara oyun içi özel ücretsiz, üç adet silah tılsımı hediye edecek ve ilgili görsele BURADAN ulaşabilirsiniz.

kaynak