Apex Legends için Sezon 4 içeriği Yayınlandı

“Apex Dört”
Sezon 4, Apex Legends oyununa yeni güncellenmiş oyun haritası, yeni kahraman, yeni silah ve battle pass ekliyor.

Sezon üçün haritasına ufak dokunuşlarla, sezon 4 haritası oyunculara yeni mekanlar sunuyor. Hammond Robotics’in bilinmeyen nedenlerle gezegenin çekirdeğinden değerli metalleri toplamak için kullandığı Gezegen Hasat Makinesi’ni hemen göreceksiniz. Kırmızı ışın tüm adadan görülebilir ve oyunculara haritanın merkezini daha iyi bir yönlülük ve anlama hissi verecek.

Survey Camp Silah Rafları, bunlar Survey Camp’in küçük binalarındaki raflara yerleştirilmiş garantili silahlardır. Bunları Eğitim veya Atış Poligonundan tanıyacaksınız.

Capitol City, Survey Camp oyun haritası’nda ufak dokunuşlar yapılmış bir kaç yer ve oyun haritası ile ilgili daha detaylı görsellere BURADAN ulaşabilirsiniz.

Yeni Karakter Revenant
-Silence-Sessizlik
Hasar veren ve 10 saniye boyunca düşman yeteneklerini devre dışı bırakan bir cihaz atın.

-Stalker-Takipçi
Daha hızlı çömelmiş ve diğer efsanelerden daha yükseğe tırmanabilirsiniz.

-Death Totem-Ölüm Totemi
Belirli bir süre için kullananları ölümden koruyan bir totem bırakın. Kullanıcılar öldürülmek veya indirilmek yerine totem’e geri dönecekler.

Yeni Battle Pass sezon 4, Zero Point R-99 cildi ve üç yeni Epic Legends görünümü gibi ücretsiz özel efsanevi öğeler, Apex Paketleri, XP Boosts, Crafting Metals, Gun Charms & Apex Coins gibi benzersiz ödüller, Özel Müzik Paketleri, Yükleme Ekranları, Skydive Emotes, Quips ve daha fazlası apex legends oyuncularını bekliyor.

Not: Apex Legends’in yıl dönümü olarak oyunculara, Origami Flyer charm, Sadakat rozeti, günün ilk maçında 10 bin DP (her gün kullanılabilir). 4 Şubat 2020 – 11 Şubat 2020, bu süre içinde giriş yapan herkes yıldönümü hediyeleri alabilecekler.

Ayrıca sezon 4 tanıtım videosunu BURADAN izleyebilirsiniz.

kaynak