AOC Q2775PQU Monitör incelemesi

               “AOC Q2775PQU”
Oyun Haritası’ndan herkeze merhabalar. İnceleyeceğimiz ürün AOC Q2775PQU Monitörü.

Monitörümüzün kutu içeriğinde bizleri, Yine monitörümüzün yanında, 1 Adet güç kablosu,
1 Adet Dvi kablosu, 1 Adet Display kablosu, 1 Adet USB 3 kablosu, 1 Adet VGA kablosu,
1 Adet Jak giriş kablosu, Sürücü-Driver cd’si ve Garanti belgesi bizleri karşılıyor.

Monitörümüzün Giriş ve Çıkışları ise Arka ve Yan tarafta bulunmakda. Bunlar yanda iki
adet USB 3.0 (1 adet sarı ve 1 adet mavi). Arka kısımda ise, Güç-Power açıp kapama tuşu,
Güç kablosu girişi, 1 Adet Dvi girişi, 1 adet HDMI(1.4)+MHL girişi, 1 Adet D-Sub girişi(1.2), 2 Adet jak girişi (Kulaklık ve Hoparlör için), 1 Adet USB 3 girişi, 2 Adet USB 2.0 girişi ve Masaya sabitlemek için monitör kiliti aparatı bulunmakta.

Ön kısımda, Monitörümüzün açık veya kapalı olduğunu gösteren bildirim ışığı, Menü ayar tuşlarımız ise yine monitörümüzün alt kısmın sağ tarafında yuvarlak ve hafif aralık şekilde bulunmakta.Yine hemen ön yüzünde menü tuşlarının hangi işlemi yaptığını gösteren simgeler kullanıcıya kolaylık sağlıyor.

Monitörümüzün bize sağladığı görüş açıları, Normal görüş açısı ve Normal ve geriye yatmış şekil’de, Tamamen dik konumda ve yine geriye yatmış şekil’de bize görüş imkanları sağlıyor.Monitörümüzün yapısı ise sert bir plastik ile yapılmış ve bu plastik yapının kaliteli göründüğünü söylemekde fayda var.
AOC Q2775PQU özellikleri ise, 27 inç 2560 x 1440 çözünürlük-2K (QHD), İPS panel, 60 HZ, 4 MS, 2 Watt dahili hoparlör, Kontrast Oranı-1000:1, Ağırlık 6.6 kg.

Sonuç olarak AOC Q2775PQU monitörü Ofis ve Oyun tarafında güzel sonuçlar veriyor.Özellik ile ofis tarafında monitörün daha önde olduğunu
söylemekte fayda var ve ips panelinin büyük katkısı var.Ayrıca bu monitörün AOC tarafında ofis kategorisinde yer aldığını belirtmekde fayda var.

Daha iyi ve güzel incelemelerimizle buluşmak ümidiyle, Hoşçakalın, Teşekkürler…

ilgili video-AOC Q2775PQU:

Bir cevap yazın