Addison Rampage MP-13 Rgb Oyuncu Fare Altlığı incelemesi

               “Rampage Fare Altlığı”
Oyun Haritası olarak, Addison Rampage MP-13 Rgb fare altlığının incelemesini yaptık.

Addison Rampage MP-13 Rgb fare altlığımızın kutu içeriğin’de bizleri, Fare altlığı, Usb kablosu ve kullanım talimatı ile birlikte garanti belgesi kitapcığı bizleri karşılıyor.

Addison Rampage MP-13 Rgb tasarım özellikleri ise boyut olarak 360x260x5mm, Organik camdan yapılmış ve yapı sert bir plastik gibi, Alt kısmında ise kayma engelleyici bir plastik yapı bulunuyor, Usb girişi fare altlığımızın ön ksımında bulunuyor, Rgb lerimizi açıp kapaya yarıyan buton ve Rgb’lerimizi değiştirmemize yarıyan buton fare altlığımızın ön tarafın üst kısmında bulunuyor.

Fare altlığımızda 16 milyon, 9 çeşit aura Rgb çeşiti sunuyor bunlar sade renk çeşitleri olarak, Kırmızı, Yeşil, Mavi, Pembe, Turkuaz Mavisi, Saarı yeşimsi gibi buna Fıstık yeşili diyebiliriz, Beyaz, Bütün sade renklerin değiştiği rgb animasyonu ve karışık rgb şeklin’de animasyon sunuyor.

Sonuç olarak, Addison Rampage MP-13 Rgb eğer iyibir oyuncu fareniz varsa güzel uyum sağlıyor. Alt ksımındaki plastik yapı ise masaya güzel yapışıyor. Bu tür fare altlığını kullanan biri olarak ben memnun kaldım.

Daha iyi ve güzel incelemelerimizle buluşmak ümidiyle, Hoşçakalın, Teşekkürler…

ilgili video-addison rampage mp-13 Rgb:

Bir cevap yazın