Xbox Gold Şubat 2021 Oyunları

“5 Oyunum Var”
Her ay Xbox Gold üyelerine bedava verilen oyunların “Şubat-2021” oyunları belli oldu.

Gears 5: Topyekün savaş azaldıkça, Kait Diaz düşmanla olan bağlantısını ortaya çıkarmak için ayrılır ve Sera’nın kendisi için gerçek tehlikeyi keşfeder. (1-28 Şubat)

Resident Evil: Bu yeniden düzenlenen versiyonda, özel kuvvetler ekibi STARS’a katılın ve Raccoon City’nin eteklerinde gizemli bir konağı araştırın. Dikkatli olun çünkü malzeme kıt ve yaşayan ölüler her yerde. (1-28 Şubat)

Dandara: Trials of Fear Edition: Salt dünyasındaki sırları, tehlikeleri ve bir dizi benzersiz karakteri keşfedin. Bu metroidvania tarzı platform oyununda, çöküşün eşiğindeki bir dünyaya yardım etmek için korkunun eterinden bir kadın kahraman ortaya çıkıyor. (16 Şubat – 15 Mart)

Indiana Jones and the Emperor’s Tomb: Şimdi fötrlerinizi takmanın ve Indy’nin insanoğlunun bildiği en güçlü eserlerden birini kurtarmasına yardım etmenin zamanı geldi. (1-15 Şubat)

Lost Planet 2: Termal enerji için devam eden savaştan ayrı olarak parçalanmış sorunlu gezegene geri dönün. Dört oyunculu kooperatif oynayın ve pilotunuz için silah ve araç cephaneliğiyle karakterinizi özelleştirin. (16-28 Şubat)

kaynak